HOW RESILIENT IS THE NETHERLANDS IN 2025?

Episode 29 - I'm Not Your Guru

Photo from the podcast episode "i'm not your guru". episode 29. Richard de Hoop and Niek van den Adel talk about gurus
Listen now on:

Goeroes; leiders in veerkracht en op spiritueel gebied

In de recente aflevering van de ‘De Moeite Waard’ podcast, met Richard en Niek, werd het onderwerp van Goeroes besproken. Mensen zijn altijd op zoek naar nieuwe informatie, inspiratie en energie om veerkrachtig te blijven in het leven. Dit kan gevonden worden in gesprekken, boeken, podcasts, maar ook bij zogenaamde ‘Goeroes’.

Goeroes zijn spirituele leiders die kennis en energie bieden en mensen kunnen begeleiden wanneer ze het moeilijk hebben. Echter, de vraag is welke Goeroes goed zijn en welke energie kosten. Richard en Niek onderzochten deze vraag in de podcast en kwamen tot interessante conclusies.

Niet alle Goeroes hebben de juiste persoonlijkheid om als leider op te treden. Sommige Goeroes hebben bijvoorbeeld een egocentrische persoonlijkheid en zijn meer gericht op hun eigen succes dan op dat van hun volgers. Het is daarom belangrijk om goed te kijken naar de persoonlijkheid en de intenties van de Goeroe voordat je hem of haar als spirituele leider kiest. 

Wees kritisch

Richard en Niek benadrukken dat het belangrijk is om je eigen intuïtie te volgen bij het kiezen van een Goeroe. Je moet een goede klik hebben met de Goeroe en jezelf comfortabel voelen bij zijn of haar methoden. Als iets niet goed voelt, moet je niet aarzelen om verder te zoeken.

In deze boeiende podcastaflevering wordt besproken wat Goeroes zijn, hoe je ze kunt kiezen en waar je op moet letten om te zorgen dat je energie en inspiratie opdoet, in plaats van te verliezen. Als je geïnteresseerd bent in spiritualiteit en persoonlijke ontwikkeling, is deze podcast zeker de moeite waard om te beluisteren.

Wil je vergelijkbare podcast luisteren en verder verdiepen in veerkracht, energie en tegenslag? Beluister dan onze andere podcasts op Youtube, Google podcast, Apple podcast en Spotify. 

Listen on immediately!

Request a Brochure

Request the brochure here and learn all about the training course 'Put yourself at 1'.
Fill in the contact form below as completely as possible. Then we will send you the brochure in your mail.

Request a Brochure

Request the brochure here and learn all about the training course 'Leadership Training'.
Fill out the contact form below as completely as possible. Then you will receive the brochure in your mail.

Request a Brochure

Request the brochure here and learn all about the training course 'reflACT measurement'.
Fill in the contact form below as completely as possible. Then you will receive the brochure in your mail.

Request a Brochure

Request the brochure here and learn all about the training course 'Zet the patient on 2'.
Fill out the contact form below as completely as possible. Then we will send you the brochure in your mail.